top of page

Çağdaş Yılmaz

Hakkımızda

Müşterilerimize layıkıyla hizmet verebilmek için sektöründe uzmanlaşmayı tercih eden firmamız, 2000 yılında Muş sanayi bölgesinde üretime ve satışa başlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ile şu anda Muş ve Diyarbakır olmak üzere 2 şubeden ve 15-20 personel ekibiyle iç kapı, çelik kapı, alüminyum ve pimapen olmak üzere bu 4 kalemde hizmet vermektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini gelişen ve yenilenen teknolojiyle birleştirmeyi bilen Çağdaş Yılmaz, kaliteli işçiliğinin kazandırdığı alternatif zenginliğe maksimum güvenliği de eklemiştir.

Her gün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadromuz ile "zaman-fiyat-kalite" üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermekteyiz.

Image by Phil

Misyon

Misyonumuz, iç kapılarımızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve evlerine değer katmak için kaliteli, estetik ve fonksiyonel ürünler sunmaktır. Ayrıca, müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmetlerimizle, güvenilir ve uzun soluklu müşteri ilişkileri oluşturmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz, müşterilerimize hayallerindeki iç mekanları oluşturmalarında yardımcı olmak ve onlara en yüksek kalitede iç kapıları sunarak sektörümüzde lider bir konumda olmaktır.

Image by Annie Spratt
  • Instagram
bottom of page